Apie įmonę

UAB „Autokraftas“ yra automobilių įrengimo specialistai, įsikūrę Panevėžyje, Lietuvoje. –

Mūsų sumanūs ir kvalifikuoti įmonės meistrai Jūsų pageidaujamą komercinę transporto priemonę pavers įspūdinga, išskirtinio dizaino, Jūsų verslo specifikai tinkančią, laisvalaikiui ar ilgoms poilsio kelionėms pritaikyta transporto priemonę. Taigi, jeigu Jūs ieškote patikimų ir savo sritį puikiai suprantančių specialistų, kurie įgyvendintų Jūsų svajones atnaujindami Jūsų automobilį, kreipkitės į UAB ,,Autokraftas“, o mes Jūsų svajones paversime realybe.

Mūsų kvalifikuotų specialistų kruopštumas ir dėmesys detalėms užtikrins išskirtinį dizainą bei stilingą interjerą, o galutinis rezultatas Jus nustebins. Klientų spindinčios akys verčia mus visuomet ieškoti naujų sprendimų ir jų įgyvendinimo būdų.

Mes taip pat didžiuojamės galėdami pasiūlyti finansavimo galimybes. Mūsų partneriai finansuoja fizinius ir juridinius asmenis. Finansavimo pasiūlymai yra ruošiami atsižvelgiant į kliento poreikius, lūkesčius, finansinę padėtį, kreditingumą bei kitus faktorius.

Kad galėtumėte įvertinti mūsų meistrų profesionalumą, mes parengėme jums nuotraukų galeriją. Pateiktuose pavyzdžiuose matysite bei galėsite įvertinti galutinį rezultatą.

Mes bendradarbiaujame tik su patikimomis ir konkurencingas kainas siūlančiomis įmonėmis: Wurth, Reimo, KGK, Webasto, Thule, Dometic, AutoStop.

 

Susisiekite su mumis jau šiandien, o mes pasirūpinsime, kad Jūsų pageidavimai taptų realybe.
Mūsų darbu Jūs tikrai būsite patenkinti, turėdami išskirtinio dizaino automobilį.